Aktuálně

8. 11. 2013

Vzpomínka na letošní Ghettofest z dílny projektu Měníme věci kolem nás, partnera festivalu, který po celé republice podporuje občanské aktivity a dobrovolnictví. Užijte si dokument, my jsme z něj měli obrovskou radost! :) http://www.youtube.com/watch?v=s8HfCiBCwBs

16. 6. 2013

Děkujeme všem návštěvníkům, účinkujícím, dobrovolníkům, partnerům a podporovatelům festivalu Ghettofest! Díky vám všem se nám podařilo realizovat letošní ročník! Vážíme si toho a budeme rádi za zpětné vazby, postřehy a fotografie!

14. 6. 2013

Děkujeme všem, kteří přispěli na serveru Kreativcisobě jakoukoli částkou a podpořili tak Ghettofest i jeho realizaci! Jmenovitě děkujeme: Zuzaně Foniokové Haně Kovářové Kláře Mikulcové Tomáši Bílému Ingrid Hanzlíkové Kristýně Hrubanové Denise… více »

10. 6. 2013

Ghettofest se blíží, věříme v dobré počasí a "honíme" poslední resty. Sháníme firmu nebo jednotlivce, nějakého odvážného lepiče bilboardů, který by byl schopen vylepit pět velkoformátových plagátů (370 x 170 cm) v rámci akce "Oči Ghetta" viz program. Najde se… více »

30. 5. 2013

Po tragických událostech zrušila své vystoupení na Ghettofestu kapela Ukulele orchestra jako Brno. Její místo nejde zaplnit, ale jako náhradu vám nabízíme skupinu HOMOGURU. Více informací o této naději brněnské hudební scény najdete v programu!

24. 5. 2013

Vyjadřujeme upřímnou soustrast rodině i členům skupiny Ukulele orchestra. Hluboce nás zasáhla včerejší tragická zpráva. Informaci o vystoupení kapely na Ghettofestu prozatím z webu stahovat nebudeme, dokud nebudeme mít oficiální vyjádření kapely. Děkujeme za… více »

13. 5. 2013

Ghettofest 2013 je organizován komunitou lidí okolo o.s. Tripitaka, a to zcela dobrovolnicky s minimálními prostředky. Podpořte myšlenku Ghettofestu na stránkách kreativci sobě - projekt můžete podpořit http://www.kreativcisobe.cz/ghettofest-2013/?project=121 Podpořit… více »